Bu Çocuklar Gelecek Vaad Ediyor

Karaman’ın gelecek vaad eden güreşçileri Kerim Abdullahi ve Arda Uğur, Afyonkarahisar’da düzenlenecek küçük-minik serbest milli takım gelişim kampına davet edildi.

Bu Çocuklar Gelecek Vaad Ediyor

Geçtiğimiz aylarda Ankara’da düzenlenen Küçük-Minik Türkiye Güreş Şampiyonası’nda serbest ve grekoromen stilde Türkiye Şampiyonu olan Karaman’ın gelecek vaad eden güreşçileri Kerim Abdullahi ve Arda Uğur Afyonkarahisar TOHM Merkezi’nde düzenlenecek 11 ve 12-13 yaş küçük-minik serbest milli takım gelişim kampına davet edildi. Karaman’da ki çalışmalarına güreş antrenörü Erdoğan Taktak eşliğinde devam eden başarılı güreşçiler, 26 Ağustos - 7 Eylül tarihleri arasında yapılacak milli takım gelişim kampının ardından ise Balkan Şampiyonası’nda kürsü mücadelesi verecekler.
Milli takım gelişim kampına davet edilen sporcular Kerim Abdullahi ve Arda Uğur’u tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, ” İlk olarak Ankara’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda her iki kategoride de Türkiye Şampiyonu olarak bizlere haklı bir gurur yaşatan sporcularımız şimdi de milli takım gelişim kampına davet edilerek bizlere bu güzel duyguyu tekrar yaşattılar. Sporcularımızın katılacakları gelişim kampını en iyi şekilde değerlendirerek, yapılacak Balkan Şampiyonası’nda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine canı gönülden inanıyorum. Bu başarılarından dolayı sporcularımızı tekrar kutluyor, başarılarında emeği geçenleri tebrik ediyorum” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285