Filenin Sultanlarından Sultanoğlu’na Ziyaret

Karaman Özel Eğitim Uygulama Merkezi bünyesinde öğrenim gören öğrencilerin oluşturduğu kız voleybol takımı İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu’nu ziyaret etti.

Filenin Sultanlarından Sultanoğlu’na Ziyaret
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun Samsun ilinde düzenlemiş olduğu İç Anadolu Bölgesi Bayanlar Voleybol Şampiyonasında İlimizi temsilen katılan Karaman Özel Eğitim Uygulama Merkezi kız voleybol takımı güzel bir başarıya imza attı ve İç Anadolu Bölgesi ikincisi olup, Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.
Öğrencilerin sosyal faaliyetlerde almış olduğu her başarının önemli olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, “Sosyal faaliyetlerle öğrencilerimizin topluma kazandırılması noktasında öğretmenlerimiz önemli bir işe imza atıyorlar. Sosyal faaliyetlerle öğrencilerimiz de farklı şehirleri tanıma imkanını bulup, hayatlarıyla ilgili güzel bir kazanımlar elde edebiliyorlar. Bu anlamda öncelikle idarecilerimizi, öğretmenlerimizi ve bize bu gururu yaşatan kız öğrencilerimizi gönülden tebrik ediyorum” dedi.
Sevinçlerini İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu ile paylaşan filenin sultanlarının yaşamış olduğu haklı gurur ve mutluluk gözlerinden okundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285