Futbol’da Makbule Orman Ortaokulu Farkı

Karaman’da, Okul Sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen Yıldızlar Futbol İl Birinciliği müsabakalarında kızlar ve erkekler kategorilerinde mücadele eden Makbule Orman Ortaokulu her iki kategoride de şampiyon olarak çifte zafere imza attı.

Futbol’da Makbule Orman Ortaokulu Farkı

Okul Sporları 2016-2017 yılı faaliyet programı çerçevesinde Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 9 Okul takımının katılımıyla Yunuskent Futbol sahasında düzenlenen Yıldızlar (kız-erkek) Futbol İl Birinciliği müsabakaları çekişmeli geçen karşılaşmaların ardından sona erdi. Beş gün boyunca devam eden müsabakalarda erkekler ve bayanlar kategorinde mücadele eden Makbule Orman Ortaokulu her iki kategoride de şampiyon olarak yapılacak gurup müsabakalarında Karaman’ı temsil etmeye hak kazandı.

Müsabakalar sonunda oluşan genel sıralamada erkeklerde Makbule Orman Ortaokulu birinci, Sabiha Gökçen Ortaokulu ikinci, Şehit Polis Hakan Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu üçüncü, Alparslan Ortaokulu dördüncü, kızlarda Makbule Ortaokulu birinci, Anafartalar Ortaokulu ikinci oldu.

Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları okul sporları il temsilcisi Yaşar Çalışkan, okul idarecileri ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284