Genç Erkekler Futbolda Yarı Finale Çıkan Takımlar Belli Oldu

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğinde düzenlenen “Okullararası  Gençler Futbol Grup Müsabakaları” erkekler kategorisinde sona erdi.

Genç Erkekler Futbolda Yarı Finale Çıkan Takımlar Belli Oldu

Okul Sporları faaliyet programında yer alan ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinesinde düzenlenen gençler futbol grup müsabakaları erkekler kategorisinde oynanan final karşılaşmalarının ardından sona erdi. 
11-13 Ocak tarihleri arasında Atatürk Spor Kompleksi Kemal Kaynaş Stadyumu ve Yunuskent Futbol Sahası’nda 12 takımından 216 sporcunun birincilik mücadelesine sahne olan karşılaşmalara futbol severlerin ilgisi yoğun oldu. 3 grup şeklinde oynanan karşılaşmalarda A grubunda Antalya temsilcisi Özel Antalya Nesibe Aydın Anadolu Lisesi, B grubunda Konya temsilcisi Konya Spor Lisesi ve C grubunda Muğla temsilcisi Halil İbrahim İper-Adnan İper Anadolu Lisesi takımları yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazanan takımlar oldu.
Yunuskent Futbol Sahası’nda devam eden genç kızlar futbol grup müsabakalarında yarı finale çıkacak takımlar ise 15 Ocak Salı günü oynanacak final karşılaşmalarının ardından belli olacak.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285