Görme Engelliler Judo Milli Takımı Kamp Nedeniyle İlimizde

Görme Engelliler Judo Erkek Milli Takımı, Azerbaycan’da düzenlenecek Grand Prix Turnuvası öncesinde ilimizde enerji depoluyor. 

Görme Engelliler Judo Milli Takımı Kamp Nedeniyle İlimizde

Görme Engelliler Judo Milli Takımı’nın 9 sporcusu Mayıs ayında Azerbaycan’da düzenlenecek Judo Grand Prix Turnuvasına hazırlık için milli takım antrenörleri Kürşad Kambur ve Ömer Erol eşliğinde kampa girdi. Karamanlı sporcularında partner sporcu olarak yer aldığı kampta, kamp müdürlüğünü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü judo antrenörü Ahmet Ömre Türe yapıyor. 
Milli sporculara destek ve moral vermek amacıyla Judo Erkek Milli Takım Kampını ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Sporcularımızın ve antrenörlerimizin rahat bir kamp dönemini geçirmesi ve her türlü olası ihtiyaçları için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Kamp dönemi boyunca antrenör ve sporcularımızı ziyaret ederek devam eden çalışmalar hakkında bilgi alıyoruz. İnşallah verimli geçen bu kamp sonunda sporcularımız Grand Prix Turnuvasına ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerdir. Azerbaycan’da düzenlenecek Grand Prix Turnuvasında tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285