banner329

Grup Müsabakaları Sona Erdi

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen okul sporları küçükler masa tenisi grup müsabakaları son gün oynanan final maçlarının ardından sona erdi.

Grup Müsabakaları Sona Erdi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Daire Başkanlığı 2021-2022 faaliyet programında yer alan ve Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen okul sporları küçükler masa tenisi grup müsabakaları 9 ilden 64 sporcunun katılımı ile Merkez Spor Salonu’nda oynanan son gün maçlarının ardından tamamlandı.

3 gün boyunca bir birinden çekişmeli karşılaşmalara sahne olan müsabakalarda erkeklerde Hatay Nami Veysoğlu İmam Hatip Ortaokulu birinci, Ankara ÖDTÜ Geliştirme Vakfı Özel Ortaokulu ikinci, Konya Özel Profesyonel Eğitim Ortaokulu üçüncü, Konya Karaaslan Atatürk Ortaokulu dördüncü olurken kızlarda ise bu isimler Ankara Şehitlik Ortaokulu birinci, Konya Özel Profesyonel Eğitim Ortaokulu ikinci, Hatay Özel Bahçeşehir Koleji İskenderun Ortaokulu üçüncü ve Mersin Gözne Ortaokulu dördüncü olan takımlar oldu.

Grup müsabakaları sonunda kategorilerinde dereceye giren takımlar, 11-13 Haziran tarihleri arasında Sinop’ta düzenlenecek Türkiye Şampiyonası finallerinde şampiyonluk mücadelesi verecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285