Il Spor Okullari 4 Temmuz’da Açiliyor

Gençlik ve Spor Il Müdürlügü tarafindan 20 Haziran Pazartesi gününden itibaren çalismalara baslayan Il Spor Okullarinin yaz programi açilis töreni 4 Temmuz Pazartesi günü saat 10.00’da Kemal Kaynas Stadyumunda yapilacak.

Il Spor Okullari 4 Temmuz’da Açiliyor

Konuyla ilgili olarak Gençlik ve Spor Il Müdürü Ömer Ersöz yaptigi açiklamada, “6–15 yas grubu çocuk ve gençlerimizi sporu tabana yaymak amaciyla her yil açmakta oldugumuz il spor okullarimizda antrenörlerimiz nezaretinde 20 Haziran’dan itibaren 14 ayri bransta çalismalar baslamistir. Su ana kadar 850 çocugumuz kayit yaptirarak faaliyetlerini sürdürmektedir. En fazla ilgiyi yüzme bransi görmektedir. 4 Temmuz Pazartesi günü saat 10.00 da Kemal Kaynas Stadyumumuzda yapacagimiz açilis töreni halkimiza sporun eglenceli tarafini göstermek olacaktir. Tüm halkimizi bu açilis törenine katilmasini bekliyoruz” dedi.
4 Temmuz Pazartesi günü yapilacak olan Il Spor Okullari açilisi öncesinde Gençlik ve Spor Il Müdürü Ömer Ersöz, saat 09.00’da Yüzme Havuzunun kafeteryasinda basin mensuplariyla kahvaltili bir toplantida bir araya gelerek sportif faaliyetlerle ilgili bilgi verecek.
Saat 10.00’da Saygi Durusu ve Istiklal Marsiyla baslayacak olan törenlerde sportif gösterilerin yani sira Gençlik Merkezi müzik grubunun konseri de yer alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285