Judo Takımı Başarı Serisine Devam Ediyor

Okul Sporları 2016 yılı faaliyet programında yer alan Küçükler Judo Grup Müsabakalarında Karaman judo takımı iki ikincilik alarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Judo Takımı Başarı Serisine Devam Ediyor
Okul Sporları 2016 yılı faaliyet programında yer alan Küçükler Judo Grup müsabakaları 14-15 Nisan 2016 tarihleri arasında Kırşehir Aşıkpaşa Spor Salonu’nda sona erdi. 15 ilin katıldığı ve yaklaşık 210 sporcunun mücadele ettiği grup müsabakalarında Karaman judo takımı antrenörler Ahmet Ömre Türe ve Mevlüt Duman eşliğinde 11 sporcu Karamanı temsil etti. İki gün boyunca zorlu ve çekişmeli geçen müsabakalar sonunda Karaman Siyahser Ortaokulu öğrencisi Recep Yavuz(+60kg) ve Ayrancı Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencisi Melda Rana Tunalı(44kg) ikinci olarak yeni bir başarıya daha imza attılar.
Kırşehir’de gerçekleştirilen judo grup müsabakalarında dereceye giren sporcuları tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık;” Başarılı judo sporcularımız geleceğin şampiyon isimleri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. İlimizde ve Ayrancı ilçemizde devam eden judo eğitimleri sayesinde judo alt yapımız sağlam adımlarla ilerliyor. İnşallah ilimizin adını en iyi şekilde duyurmak ve daha güzel başarılara imza atmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. İlimize madalyalar kazandıracak sporcularımızın yetişmesinde emek harcayan antrenörlerimize ve azimle çalışan sporcularımıza teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum.” 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285