Judo ve Tekvando Takımlarımız Yarı Finalde

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın önemli projelerinden biri olan Anadolu Yıldızlar Ligi ülke genelinde tüm heyecanı ile devam ederken ilimiz Anadolu Yıldızlar Ligi tekvando ve judo takımları katıldıkları grup müsabakalarında dereceye girerek bir üst tura yükseldi.

Judo ve Tekvando Takımlarımız Yarı Finalde

Son olarak Isparta ve Antalya’da düzenlenen grup müsabakalarına judo ve tekvando branşlarında katılan Karaman ekibi kızlarda ve erkeklerde elde ettikleri derecelerle yarı finale yükseldi.
Isparta’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi tekvando grup müsabakalarında 3 altın, 1 gümüş ve 4 bronz madalya kazanan Karaman ekibi kızlar ve erkekler kategorilerinde bir üst tura yükselirken, Antalya’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi judo grup müsabakalarında da 2 altın ve 3 gümüş madalya ile kızlarda bir üst tura çıkma başarısı gösterdi.
Yarı Finale yükselme başarısı gösteren judo ve tekvando takımlarını tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Antalya ve Isparta’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi grup müsabakalarında yarı finale yükselerek bizlere büyük bir gurur yaşatan ve ilimizi en iyi şekilde temsil eden sporcularımızı canı gönülden kutluyorum. Son dönemde Anadolu Yıldızlar Liginde elde ettikleri önemli başarılara yenilerini ekleyen takımlarımıza, gelecek organizasyonlarda başarılar diliyorum. Bu değerli derecenin kazanılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285