Karaman Belediyespor Ercan Hoca İle Yollarını Ayırdı

Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta ilimizi temsil eden Karaman Belediyespor yönetimi Tektnik Direktör Ercan Kul ile yollarını ayırdı.

Karaman Belediyespor Ercan Hoca İle Yollarını Ayırdı

Karaman Belediyespor Klüp Başkanı Ali Kamer yaptığı açıklamada; “Karaman Belediyesporumuzun şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürümesi noktasında Yönetim Kurulumuz ile yaptığı toplantıda, Teknik Direktörümüz Ercan Kul ile karşılıklı görüşülerek yolların ayrılması kararı almıştır.
Hocamız Ercan Kul’a Kulübümüze yaptığı katkı ve bugüne kadar verdiği emekleri nedeni ile Şahsım, Yönetim Kurulum ve Karaman Halkı adına teşkkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.
Yeni Teknik Direktör konusunda arayışımız ve istişarelerimiz sürmekte olup en kısa sürede konu ile ilgili kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır.
Karaman Belediyespor’umuzun bu sezon şampiyonluk hedefine ulaşması için ne gerekiyorsa yapacağız. Bu konuda bizlere desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Savaş Kalaycı’ya, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm Karaman halkına teşekkür ediyoruz.”
 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2020, 19:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285