banner358

Karaman Belediyespor’a Tam Destek

İlimizi BAL Ligi 7. Grupta başarı ile temsil eden ve bu yıl ‘BAL Ligine Veda’ parolası ile yola çıkarak, ligin bitimine 7 hafta kala grubunda lider ile 2 puan fark ile 3. Sırada yer alan Karaman Belediyespor yönetimi Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundular.

Karaman Belediyespor’a Tam Destek

Kulüp Başkanı Ali Kamer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Tekin, Bayram Uysal ve Mahmut Büyükyağcı ile Ankara’da TBMM’de Karaman Milletvekilleri Dr. Recep Şeker,Selman Oğuzhan Eser ve İsmail Atakan Ünverile bire bir görüşme yaptılar.

Milletvekilleri; “Tüm Karaman halkımızın, Sanayicilerimizin ve Esnaflarımızın Karaman Belediyespor’a destek olmalarını istiyoruz ! ”

Milletvekilleri Şeker ,Eser ve Ünver Karaman Belediyespor’un Futbolda Karaman’ı temsil ettiklerini belirterek her türlü desteği vereceklerini belirttiler ve ayrıca Karaman halkına da verdikleri mesajda; “Bu sezon Şampiyonluk için önemli bir fırsat var ve Tüm Karaman halkının, başta Sanayicilerimiz, Esnaflarımız Karaman Belediyespor’a destek vermelerini ve herkesin taşın altına elini koyarak Karaman Belediyespor’un başarısına katkı vermelerini istiyoruz.” dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285