Karaman Ev Sahipliği Yapıyor

Karaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen TVF Erkekler 2. Lig yarı final etabı son gün oynanan 4 karşılaşmanın ardından sona erdi.

Karaman Ev Sahipliği Yapıyor

Türkiye Voleybol Federasyonu 2024 yılı faaliyet takviminde yer alan ve bir ayağı da Karaman’da düzenlenen TVF Erkekler 2. Lig yarı final müsabakaları A ve B gruplarında oynanan günün son karşılaşmalarının ardından sona erdi.

Yunus Emre Spor Salonu’nda 3 gün süren ve sporseverlerinde yoğun ilgi gösterdiği müsabakalar sonunda Nazilli Bld., Düzce Bld. Spor Akademi, Sorgun Bld. ve Osmaniye MEM takımları adlarını final etabına yazdıran takımlar oldular.

 Final Maçları Karaman’da

Osmaniye ve Karaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen TVF Erkekler 2. Ligi’nde yarı final etabı müsabakaları sonunda Karapınar And.Leoparları Birlik And., Doğu Akademi Spor, Serik Bld., Kayapınar Halk Eğitim, Nazilli Bld., Düzce Bld. Spor Akademi, Sorgun Bld. ve Osmaniye MEM takımları adlarını final etabına yazdıran takımlar oldular.

4 takımın 1. Lig’e yükseleceği TVF Erkekler 2. Lig final etabı ise 27-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Karaman’da yapılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284