Karaman Minderde Başarıya Koşuyor

Aydın’da gerçekleştirilen 11-13 yaş minikler güreş grup müsabakalarında Karamanlı güreşçiler, Bursa'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerine gitmeye hak kazandı.

Karaman Minderde Başarıya Koşuyor
Aydın’ın ev sahipliğinde Efeler Mimar Sinan Spor Salonu’nda gerçekleştirilen 11-13 yaş minikler güreş grup müsabakaları 11 kategoride toplam 323 sporcunun kıran kırana mücadelesine sahne oldu. Karaman Gençlik ve Spor Kulübü güreş takımı sporcularının da yer aldığı zorlu müsabakalarda 29 kiloda Muhammed Dalkıran 1'inci, 32 kiloda Talha Serçeli ise 5'inci olarak Bursa'da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerine gitmeye hak kazanan sporcular oldu.
Alınan derecelerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık;" Karaman’da yetişecek genç güreşçilerimizin ileride milli formayla ilimizi ve ülkemizi uluslararası arenada en güzel şekilde temsil edeceklerine inanıyorum. Aydın ilinde alınan başarılı sonuçlar bizleri gururlandırdı. Antrenör ve sporcularımızı tebrik ediyor, Bursa’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası finallerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2016, 22:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285