Karaman’da GSB Yurtlar Arası Voleybol Turnuvası Başladı

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı kız ve erkek yurtlarında barınan öğrenciler arasında düzenlenecek voleybol turnuvasında heyecan ilk gün maçlarıyla başladı.

Karaman’da GSB Yurtlar Arası Voleybol Turnuvası Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nün her yıl düzenlediği sportif müsabakalar kapsamında Karaman’da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen GSB Yurtlar arası voleybol turnuvaları ilk gün maçlarıyla başladı.

Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu ve Yunus Emre Spor Salonlarında 7’si kız olmak üzere toplam 17 takımın mücadele edeceği turnuva sonunda dereceye giren takımlar Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nün düzenleyeceği bölgesel finallerde Karaman’ı temsil edecek.

Turnuvaya katılan tüm öğrencilere başarılar dileyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, sporun birleştirici gücüne vurgu yaparak, “Öncelikle dostluk ve rekabetin aynı anda yaşandığı güzel bir turnuva olmasını temenni ediyorum. Yurtlarımızda barınan geleceğimizin mimarı olan gençlerimizin kendilerini geliştirebilmeleri için çalışmalarımız devam ediyor. Spor aktivitelerimizde bu çalışmalarımızdan bir tanesi. Her alanda gençlerimizin yanında olarak, her şeyin en iyisini sunma gayretindeyiz. Kız ve erkek yurtlarımızda barınan öğrencilerimizin mücadele vereceği turnuvamızda tekrar tüm öğrencilerimize tekrar başarılar diliyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284