banner358

Karamanli Bisikletçilere Milli Görev

Bisiklet Federasyonu Baskanliginin 2016 olimpiyatlara hazirlik kapsaminda 16-29 Ocak 2015 tarihleri arasinda Antalya’da gerçeklestirecegi Milli Takim kamplarina Karaman’dan 7 bisikletçi davet edildi.

Karamanli Bisikletçilere Milli Görev

Milli Takim kampina davet edilen sporcularin 2015 Gençlik Olimpiyatlarina ve 2016 Olimpiyatlarina gitme mücadelesi verecekler. Antalya’nin Manavgat ilçesinde yapilacak olan büyük erkekler bisiklet Milli Takim kampina Karaman’i Gençlik ve Spor Kulübü sporcularindan Sabri Yildirim, Ferhat Sezer, Emre Sahin ve Ahmet Yurteri temsil edecek. Yine Antalya merkezde yapilacak olan genç bayan ve yildiz bayan bisiklet Milli Takim kamplarina Gençlik ve Spor kulübü ve Performans Spor kulübü sporculari katilacak. Genç bayanlar kategorisinde Selver Sezer, yildiz bayanlar kategorisinde ise Aybike Ünlü ve Fatma Sezer Karaman’i temsil edecekler. Spor da basari çitasini yükseltmek için mesai kavrami olmaksizin çalistiklarini ve bu çalismalarin meyvelerini yavas yavas almaya basladiklarini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürü Hayati Kisacik," Bu basaridan dolayi sporcularimizla gurur duyuyoruz. Sporcularimizin bu milli görevde ilimizi ve ülkemizi ulusal ve uluslararasi yarislarda en iyi sekilde temsil edeceklerine inaniyorum. Ileriki zamanlarda daha fazla sporcumuzun milli takima yükselmesi için kendimize yeni hedefler belirledik" dedi.
Spor alaninda 2015 yilinin Spor Il Müdürlügünün yili olacagini belirten Kisacik, söyle konustu" Mesaimizin büyük bir kismini tesislesmeye ayiriyoruz. Ilimizde ve ilçelerimizde insaati devam eden ve baslayacak olan birçok spor tesisimiz var. Bunlar bittiginde tüm mesaiyi gençlik ve spor çalismalarina ayiracagiz. O zaman daha çok basarilar da gelecektir. Bu basarilarda emegi geçen antrenör ve sporcularimizi tebrik ediyorum" seklinde konustu. (Spor Servisi)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285