Kaybeden Karaman Belediyespor Olacak

Maddi sıkıntılar içerisinde olan Karaman Belediyespor'un 28 Ocak 2022 Cuma akşamı 19.30'da başlayacak olan olağanüstü genel kurulu başlamadan bitti.

Kaybeden Karaman Belediyespor Olacak

Karaman Belediye Nikah Salonu'nda yapılması planlanan ve bir son dakika golünün yaşandığı olağanüstü genel kurulun gerçekleşmesi için salona giden davetliler son dakika gelişmesi karşısında kızarken bundan sonra neler yaşanacağı da merak konusu oldu. Karaman Belediye Spor'a ait olan 1 milyon 500 bin liralık borçla takımı devralacak olan Süleyman ve Mehmet Ali Han kardeşler olağanüstü genel kurul öncesi son dakika kendilerine çıkarılan ekstra borç nedeniyle çekilme kararı alırken bu durum salondakilere "Yeterli çoğunluk sağlanamadığı için genel kurul ileriki bir tarihe ertelenmiştir" şeklinde anons edildi. 

7'den 70'e herkesin nabzını tutarak beklediği Olağan Üstü Genel Kurul'da Han kardeşlere anlaşmanın üzerine ekstra 1 milyon 500 bin liralık bir borç daha devredilmek istenmesinin yanı sıra eski yönetimin listeye denetleme kuruluna isim vermek istemesi ortamı daha da gerdi. Karaman Belediyespor için önem arz eden bu anlaşmanın son dakika golleriyle iptal olması salondakileri kızdırdı. Haber: Senem Yavuzaslan

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2022, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284