Kısacık, İnşaatı Devam Eden Spor Yatırımlarını İnceledi

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, spor yatırımları kapsamında inşaatı devam eden spor tesislerinde incelemelerde bulundu.

Kısacık, İnşaatı Devam Eden Spor Yatırımlarını İnceledi

Yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler alan Kısacık, “Spor yatırımları kapsamında ilimizde başlatılan ve çok önemli projeler arasında yer alan Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu ve Kılbasan Sentetik Futbol Sahası tamamlandığında Karaman daha modern ve kaliteli spor tesislerine kavuşmuş olacak. Bu önemli atılımlar sayesinde ilimiz spor alanında daha da üst seviyelere gelecek ve spor şehri olma yönünde büyük bir mesafe kat edecek. Yatırımlar tamamlandığında ise buradan yetişecek evlatlarımız ilimizin adını ulusal ve uluslararası arenada en iyi şekilde duyuracaklardır" diye konuştu.
Yapımı devam eden Merkez Çok Amaçlı Spor Salonu’nda yüzde 60, Kılbasan Sentetik Futbol Sahası'nın ise yüzde 90’lık bölümü sona ererken, 750 iş günü içerisinde tamamlanması planlanan spor salonunun içerisinde güreş, tekvando, judo, halter gibi ferdi branşlar için çalışma alanları yer alırken bunun yanında, idari ofis, sağlık odaları, fitness ve kafeterya gibi alanlarda hizmete girecek.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285