KMÜ Bayan Voleybol Takımı Eli Boş Dönmedi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Bayan Voleybol Takımı 8 üniversite takımının katıldığı voleybol turnuvasında ikincilik elde etti.

KMÜ Bayan Voleybol Takımı Eli Boş Dönmedi

Adana Çukurova Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 2. Lig voleybol turnuvasına Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’nin yanı sıra Harran, Sütçü İmam, Bilim ve Teknoloji, Çukurova, Adıyaman, Ömer Halis Demir ve Artuklu Üniversiteleri katıldı. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Bayan Voleybol Takımı turnuva boyunca devam eden müsabakalar sonucunda ikinciliğe ulaşarak yeni bir başarıya imza attı.
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Rektör Akgül, turnuvada ikincilik elde eden Bayan Voleybol takımını temsilen Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Fevzi Kılıçel, Müdür Yardımcıları Yrd. Doç. Dr. Erhan Devrilmez ve Yrd. Doç. Dr. Recep Soslu ile Takım Antrenörü Arş. Gör. Melek Kozak’ı makamında ağırladı.
Rektör Akgül, Bayan Voleybol Takımının elde etmiş olduğu başarının kendisini gururlandırdığını belirterek takım nezdinde okul yönetimine ve takım antrenörüne başarılar diledi.


 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285