KMÜ, Voleybol Sampiyonasina Hazirlaniyor

Karamanoglu Mehmetbey Üniversitesi Beden Egitimi ve Spor Yüksekokulu’nda, kiz ve erkek voleybol takimina yeni yetenekler kazandirmak amaciyla, takim seçmeleri yapilacak.

KMÜ, Voleybol Sampiyonasina Hazirlaniyor
Üniversitenin tüm akademik birimlerinden, isteyen tüm ögrencilerin katilabilecegi voleybol takim seçmeleri, 28 Eylül Çarsamba günü saat 17.00’de Beden Egitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Salonu’nda yapilacak. Kiz voleybol takimi seçmeleri Yrd. Doç. Dr. Selahattin Akpinar, erkek voleybol takim seçmeleri ise Ögretim Görevlisi Kemal Kabasakal’in yönetiminde gerçeklestirilecek.
Üniversitede sosyal faaliyetlere katilmak isteyen gençlere birebir ulasarak, onlari ilgi alanlarina göre sportif ve sosyal faaliyetlerin içine çekmenin amaçlandigi takim seçmeleri, ögrencileri Üniversitelerarasi Voleybol Sampiyonasi’na hazirlama temel hedefini de kapsiyor. Ayrica, spor branslarinda çok sayida ulusal ve uluslararasi basarilar elde eden Beden Egitimi ve Spor Yüksekokulunda, voleybol bransina ilgiyi artirmak, seyirci oranini yükseltmek ve üniversitenin sosyal faaliyetlerine katki saglamak amaciyla yapilan seçmelere, üniversiteli gençlerin yogun ilgi göstermesi bekleniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285