KMÜ’lü Tuğçe Demiş Hız Kesmiyor

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi ve milli sporcu Tuğçe Demiş, katıldığı üç farklı turnuvada elde ettiği başarılarla kariyerine hız kesmeden devam ediyor.

KMÜ’lü Tuğçe Demiş Hız Kesmiyor

Kariyerinde Türkiye şampiyonluğu, Avrupa üçüncülüğü ve Dünya beşinciliği bulunan KMÜ’lü Tuğçe Demiş, Slovenya'nın ev sahipliği yaptığı Thermana Slovenya Open Karate Turnuvası'nda 50 kiloda gümüş madalyanın sahibi oldu. Tuğçe Demiş daha sonra Sırbistan'da düzenlenen Balkan Şampiyonasında bronz madalya kazandı. Son olarak Dubai'de düzenlenen Karate 1 Premier League'de mücadele veren Tuğçe Demiş burada da ilk beşe adını yazdırarak yeni bir başarıya daha imza attı.

Katıldığı turnuvaların ardından Karaman’a dönen ve üniversitedeki eğitimine devam eden Tuğçe Demiş elde ettiği derecelerden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Bu süreçte beni destekleyen herkese ve özellikle de üniversitemizin yönetimine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki turnuvalarda da üniversitemi ve ülkemi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağım.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2017, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285