banner329

Kozan, Okçuluk Milli Takımı Yolunda

Türkiye Okçuluk Federasyonu 2016-2017 yılı faaliyet programında yer alan ve Samsun’da düzenlenen 2017 Türkiye Salon Okçuluk Şampiyonası’nda Makaralı Genç Erkekler kategorisinde Türkiye 6.’sı olan Karaman okçuluk takımı Hasan Hüseyin Kozan, Okçuluk Milli Takım seçmelerine katılma hakkı elde etti.

Kozan, Okçuluk Milli Takımı Yolunda

Samsun Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 8 kategoride yapılan 2017 Türkiye Salon Okçuluk Şampiyonası’nda 29 ilden 60 kulüp, 213 sporcu mücadele etti. Şampiyonada Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü okçuluk antrenörü Recep Batman eşliğinde Makaralı Genç Erkekler kategorisinde mücadele eden Hasan Hüseyin Kozan yarışmalarda gösterdiği başarılı performansla Türkiye 6.’sı olarak 17-18 Ocak tarihlerinde yapılacak olan Okçuluk Milli Takım seçmelerine katılma hakkı elde etti.

Şampiyona öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten okçuluk antrenörü Batman,” Sporcumuz şampiyonada gösterdiği başarılı performansla ilimizi en iyi şekilde temsil etmiştir. Bugün ve yarın yapılacak olan milli takım seçmelerinde istediğimiz performansı ortaya koyabildiğimiz takdirde sporcumuz Fransa’da yapılacak olan Avrupa Salon Okçuluk Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etme şansı yakalayacak” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285