Kulaçlar 23 Nisan Egemenlik Kupası İçin Atıldı

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme il temsilciliği 2016 yılı faaliyet programında yer alan 23 Nisan Egemenlik Kupası Yüzme Yarışları Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzu’nda yapılan yarışmalarla tamamlandı.

Kulaçlar 23 Nisan Egemenlik Kupası İçin Atıldı
16-17 Nisan 2016 tarihleri arasında Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzu’nda küçükler ve yıldızlar kategorisinde gerçekleştirilen 23 Nisan Egemenlik Kupası Yüzme Yarışları yaklaşık 40 sporcunun kıyasıya mücadelesine sahne oldu. İki gün boyunca heyecanın üst seviyede olduğu ve renkli görüntülerin yaşandığı yarışmalarda sporcular 100 metre serbest, 100 metre sırt üstü ve 100 metre kurbağalama sitillerinde birincilik kürsüsünde yer alabilmek için tüm hünerlerini sergilediler. Zorlu ve çekişmeli geçen yarışlarda sporcu velileri de bu büyük heyecana ortak olurken iki gün boyunca devam eden yarışlarda sporcuları biran olsun yalnız bırakmadılar.
Çekişmeli geçen müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Spor Şube Müdürü Mustafa Karadeniz, Yüzme il temsilcisi Ali Güley ve antrenörler tarafından takdim edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285