banner329

Kurumlar Arasi Satranç Turnuvasi Basladik

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü tarafindan organize edilen Valilik Kupasi Kurumlar Arasi Satranç Turnuvasi, Vali Murat Koca’nin yaptigi ilk hamlenin ardindan basladi.

Kurumlar Arasi Satranç Turnuvasi Basladik

Piri Reis Kültür Merkezi Satranç Egitim Merkezinde yapilan turnuvaya Karaman Valisi Murat Koca, Karamanoglu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sabri Gökmen, Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü Sube Müdürü Osman Selçuk Akbas, Türkiye Satranç Federasyonu Karaman Il Temsilcisi Mustafa Eroglu ve yarismacilar katildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor Il Müdürlügü tarafindan organize edilen Valilik Kupasi Kurumlar Arasi Satranç Turnuvasi Vali Murat Koca’nin yaptigi ilk hamle ile basladi. 11 kurumdan 41 sporcunun katildigi turnuvada Vali Koca bütün yarismacilara basarilar dileyerek, turnuvanin düzenlenmesinde emegi geçen herkese tesekkür etti.
Kamu kurum ve kuruluslari personellerinin daha saglikli yasamalari, is verimliliginin artirilmasi, kurumlar arasi sosyal iliskilerin daha siki hale getirilmesi ve spor bilincinin tüm yas gruplarina aktarilabilmesi amaciyla düzenlenen satranç turnuvasi 19 Subat 2016 Cuma günü sona erecek.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285