Okul Sporları Judo Müsabakaları Nefes Kesti

Karaman’da okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen okullar arası gençler judo il birinciliği müsabakaları bir birinden çekişmeli karşılaşmalara sahne oldu.

Okul Sporları Judo Müsabakaları Nefes Kesti

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün okul sporları faaliyet programı kapsamında düzenlendiği okullar arası gençler judo il birinciliği müsabakaları Atatürk Spor Kompleksi Judo Salonu’nda yapılan final karşılaşmalarının ardından sona erdi. Kızlar ve erkekler kategorisinde 12 sıklette yapılan müsabakalarda sporcular okullarını en iyi şekilde temsil etmek ve birincilik kürsüsünde yer almak için tüm hünerlerini sergiledi. Bir birinden heyecanlı karşılaşmalara sahne olan müsabakalar sonunlar kızlar kategorisinde 44 kiloda İlayda Polat, 48 kiloda Feyza Koç, 57 kiloda Fatma Nur Altınbaş, 63 kiloda Erva Nur Şimşek ve 70 kiloda Eslem Küçükşen birinci oldu. Erkekler kategorisinde ise 50 kiloda İsmail Otpınar, 55 kiloda Emin Aksay, 60 kiloda Eren Koçak, 66 kiloda Samet Serçeli, 73 kiloda Hüseyin Arslan ve 81 kiloda Selçuk Kanar sıkletlerinde birinci olan sporcular oldu.

Kategorilerinde dereceye giren sporcular ileri bir tarihte düzenlenecek okul sporları grup müsabakalarında Karaman’ı temsil etme hakkı elde etti.

Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları düzenlenen törenle verildi.

                                   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285