Okullar Arası Badminton İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Okullar Arası Yıldızlar Badminton İl Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Okullar Arası Badminton İl Birinciliği Müsabakaları Sona Erdi

Okul sporları faaliyet programında yer alan ve Yunus Emre Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Okullar Arası Yıldızlar Badminton İl Birinciliği müsabakaları 9 okuldan 45 sporcunun birincilik mücadelesine sahne oldu.

Kızlar ve erkekler kategorilerinde bir birinden çekişmeli maçların oynandığı müsabakalarda her iki kategoride de birinci olan Zübeyde Hanım Ortaokulu büyük bir başarıya imza atarak, bölge müsabakalarında Karaman’ı temsil etmeye hak kazanan takım oldu.

Müsabakalarda oluşan genel sıralamada erkeklerde Mümine Hatun Ortaokulu ikinci, Kazım Karabekir Ortaokulu üçüncü, Şehit Polis Hakan Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu dördüncü oldu. Kızlar kategorisinde ise Mümine Hatun Ortaokulu ikinci, Kazım Karabekir Ortaokulu üçüncü ve Sabiha Gökçen Ortaokulu dördüncü oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlar için ödül töreni düzenlendi. Ödül töreninde başarılı olan sporculara kupa ve madalyaları verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285