Oturarak Voleybol Takımı Gösteri Maçı Yaptı

Karaman’da gerçekleştirilen Engelliler Haftası kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Oturarak Voleybol Takımı sporcuları KMÜ Spor Salonu’nda gösteri maçı yaptı.

Oturarak Voleybol Takımı Gösteri Maçı Yaptı
KMÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen II. Karaman Engelliler Haftası Spor Şenlikleri 10-16 Mayıs tarihleri arasında KMÜ Spor Salonu ve Atletizm sahasında yapılan etkinliklerle devam ediyor. Etkinlikler çerçevesin KMÜ Spor Salonu’nda antrenör Aziz Hopyar eşliğinde Oturarak Voleybol takımının gösteri maçı büyük bir ilgiyle izlendi. Daha sonra tribünden maçları izleyen vatandaşlarında sporculara eşlik etmesi etkinlikte renkli görüntülere sahne oldu. Böyle bir etkinliğe davet edilmelerinden dolayı mutlu olduklarını belirten oturarak voleybol takımı sporcuları, Karaman’da böyle bir takımın kurularak liglere katılması bizler için çok güzel bir fırsat. Bugün burada takım arkadaşlarımızla birlikte güzel bir gösteri maçı yaptık. Bizleri izleyen vatandaşımızın da gösterimize eşlik etmesi bizleri daha çok mutlu etti. Etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini belirttiler.
Oturarak Voleybol takımı ailesisin her geçen gün büyümeye devam ettiğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” İl Müdürlüğümüz bünyesinde ilk defa bu yıl kurulan Gençlik ve Spor Kulübü Oturarak Voleybol Takımı 15 kişiden oluşan özel sporcularla antrenör Aziz Hopyar eşliğine büyük başarılara imza atmaya hazırlanıyor. Karaman’da birçok bedensel engelli bireyi bünyesinde toplayan ve spor yapmalarına imkân sağlayan oturarak voleybol takımına ilgi ise her geçen gün artarak devam ediyor. İnşallah takımımız Karaman adına güzel başarılara imza atacaklar” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 16:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285