banner329

Şampiyonluğu Timsah Yürüyüşü Yaparak Kutladılar

Karaman’da, okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenen okullararası küçükler hentbol il birinciliği müsabakaları Yunus Emre Spor Salonu’nda oynanan final maçlarının ardından sona erdi.

Şampiyonluğu Timsah Yürüyüşü Yaparak Kutladılar

Yunus Emre Spor Salonu’nda düzenlenen küçükler hentbol il birinciliği müsabakaları zorlu ve çekişmeli maçlara sahne oldu. Sporcuların il birinciliği için ortaya koyduğu performans tribünleri dolduran sporseverler tarafından takdir toplarken, takımlarını desteklemeye gelen öğrencilerin takımlarına yaptıkları tezahüratlar ise renkli görüntülere sahne oldu. 3 gün süren kıyasıya mücadelenin ardından kızlar ve erkekler kategorisinde şampiyon olan Bifa Ortaokulu şampiyonaya damgasını vuran takım oldu.

Bifa Ortaokulu’nun her iki kategoride de şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından erkekler kategorisinde Yunus Emre Ortaokulu ikinci, Anafartalar Ortaokulu ise üçüncü olan takım oldu. Bifa Ortaokulu ayrıca ileri bir tarihte düzenlenecek olan grup müsabakalarında Karaman’ı temsil etme hakkı elde eden takım oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Aydın Kaya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Topal ve Okul Sporları İl Temsilcisi Yaşar Çalışkan tarafından takdim edildi.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285