banner358

Satranç Aday Hakem ve Kokart Lisans Dağıtım Töreni Yapıldı 

Kent Konseyi ve Gençlik ve Spor il Müdürlüğü ortaklığında düzenlenen Aday Hakem Kokart ve Hakem Lisans dağıtım töreni 13 Mart 2019 Çarşamba günü saat 11.30’da Gönül Gözü Engelliler Evi’nde yapıldı. 

Satranç Aday Hakem ve Kokart Lisans Dağıtım Töreni Yapıldı 

Aday Hakem Kokart ve Hakem Lisans dağıtım töreni Kent Konseyi Başkanı Ali Kokseven’in kent konseyinin engelli vatandaşlar için yapmış olduğu çalışmışlardan bahsettiği konuşmasıyla başladı. Konukseven sonrasında söz alan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek konuşmasına engelli vatandaşların elde ettikleri başarıların tebrik edilmesi gerek bir başarı olduğunu söyledi. Bu projenin engelli vatandaşlar için çok büyük bir fırsat olduğunu dile getiren Bebek santranç turnuvasında büyük başarı elde eden Rakibe Akdağ’ı almış olduğu lisans derecesi ile tebrik etti.
Aday Hakem Kokart ve Hakem Lisans dağıtım törenine Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, Gençlik  ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa Karadeniz, Cavit Bardak, Amatör Spor Kulübü Konfederasyonu Başkanı Celalettin Özcan, Türkiye Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Mustafa Eroğlu, Başyayla İlçe Spor Müdürü Mehmet Göksu, Engelli Meclis Başkanı Özlem Attar, Eski Amatör Spor Kulübü Konfederasyonu başkanı Mehmet Ali Demir ile vatandaşlar katıldı. Program lisans derecelerini almaya hak kazanan engelli vatandaşlara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri tarafından lisans belgelerinin verilmesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. 
Lisans derecesini almaya hak kazanan adaylar ise şu şekilde: Rakibe Akdağ, Durmuş Ali Dal, Zeynel Bulut, Fadimana Karaman, Mustafa Diker, Züleyha Tuna, Gülsüm Erdoğan, Cihad Celalettin Kantar, İffet Tekinyer, Ender Tekinyer, Muhammet Talha Öztürk, Melek Akbulut, Fadimana Geçer, Mehmet Göksu, Rabia Yeldoğan, Özlem Karaman, Yasemin Candemir, Fadime Serbes, Fatma Nur Dönmez, Havva Başer, Ali Başer, Veysel Direkçi, Halil Gün


 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 16:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285