Sude Pan  Zirveyi Bırakmadı

Bilecik’te düzenlenen Anadolu Yıldızlar Analig Karate Türkiye Birinciliği müsabakalarında 38 kiloda mücadele eden sporcu Sude Pan, Türkiye Şampiyonu oldu.

Sude Pan  Zirveyi Bırakmadı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Bilecik’te düzenlenen Anadolu Yıldızlar Analig Karate Türkiye Birinciliği finallerinde 38 kiloda mücadele eden sporcu Sude Pan, altın madalya kazanarak Türkiye Şampiyonu oldu.
Türkiye’nin en büyük alt yapı projelerinden biri olan Anadolu Yıldızlar Analig müsabakalarında ilimizin büyük başarılara imza atmaya devam ettiğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Bilecik’te düzenlenen Analig Karate Türkiye Birinciliği finallerinde ilimizi başarıyla temsil ederek başarısını altın madalya ile taçlandıran sporcumuz Sude Pan’ı ve antrenörünü kutluyorum. Badminton branşından Melih Kağan Yavuz’un ardından karate branşında Sude Pan’ın başarısı ile bir kez daha gururlandık.Bu başarıların ilimize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, sporcularımıza spor hayatları boyunca başarılar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285