Teber, Wushu Balkan Şampiyonasında Karaman’ı Temsil Edecek

Karaman’ın başarılı sporcularında Sanda Türkiye 3.’sü Bilal Ertuğrul Teber, Edirne’de yapılacak olan 3. Açık Balkan Wushu Şampiyonasında ülkemizi ve Karaman’ı temsil edecek.

Teber, Wushu Balkan Şampiyonasında Karaman’ı Temsil Edecek
02-05 Haziran 2016 tarihleri arasında 12 ülkenin katılımı ile Edirne’de yapılacak olan 3. Açık Balkan Wushu Şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi temsil etmeye hazırlanan Gençlik ve Spor Kulübü Wushu sporcusu Bilal Ertuğrul Teber, antrenörü Kadir Sefa Bayraktar nezaretinde hazırlıklarına devam ediyor.
Şampiyonaya en iyi şekilde hazırlandığını belirten Teber, Edirne’de yapılacak olan balkan wushu şampiyonasında elinden geleni yapacağını ve güzel bir derece ile Karaman’a döneceğinden umutlu olduğunu dile getirdi.
Balkan Şampiyonasında Teber’den madalya beklediklerini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ise,” Sanda kategorisinde Türkiye 3.’sü olan başarılı sporcumuz bu kez Edirne’de yapılacak olan Wushu Balkan Şampiyonasında birincilik kürsüsünde yerine almak için mücadele verecek. Sporcumuza şampiyona öncesi başarılar diliyor ve yetişmesinde emeği geçen antrenörümüze teşekkür ediyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285