banner358

Türkiye Şampiyonu Judocudan İl Müdürü Kuntoğlu’na Ziyaret

12-13 Ocak 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen Okul Sporları Türkiye Judo Şampiyonasında 66 kiloda mücadele eden ve büyük bir başarıya imza atarak kendi kategorisinde Türkiye Şampiyonu olan Enes Uysal, Okul Müdürü İbrahim Özcan ve Antrenörü Ahmet Ömre Türe ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nu ziyaret etti.

Türkiye Şampiyonu Judocudan İl Müdürü Kuntoğlu’na Ziyaret

Ziyarette okul müdürü İbrahim Özcan turnuvaya ilişkin İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’na bilgiler verdi. Öğrencileri Enes Uysal’ın 12-13 Ocak 2019 tarihleri arasında Okul Sporları Türkiye Judo Şampiyonasında ilimizi temsil ettiğini söyledi.
Başarılı sporcuyu tebrik ederek konuşmasına başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, spor alanında kazanılan başarıların sürdürülebilir olduğu takdirde önemli olduğunu söyledi. Kuntoğlu, “Öğretmenler olarak önceliğimiz öğrencilerimizi yeteneklerine göre yönlendirmektir. Öğrencilerimiz başarıya ulaşmak istiyorsa çok çalışmalı. Karşımda başarıyı özümsemiş bir öğrencimiz var. Enes ilgi duyduğu alanda güzel başarılara imza atmış. İnşallah Enes bundan sonraki süreçte de daha iyi başarılar elde eder ve gururumuzu katlar. Elde ettiği başarıyla bize bu gururu yaşatan Enes’i, okul idareci ve öğretmenlerini, antrenörü Ahmet Ömre Türe’yi canı gönülden tebrik ediyor, başarıların devamını diliyorum” dedi.
Ziyaret, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun Enes Uysal’ı ödüllendirmesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.


 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 14:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285