TÜRKİYE’NİN EN İYİ KAYKAYCILARI HAYRAN BIRAKTI

Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Sokak Disiplini 100. Yıl Cumhuriyet Kupası, sokak disiplini final yarışmalarının ardından sona erdi.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ KAYKAYCILARI HAYRAN BIRAKTI

Türkiye Kaykay Federasyonu’nun Cumhuriyetin 100. Yıl etkinlikleri çerçevesinde Karaman’da düzenlediği Sokak Disiplini 100. Yıl Cumhuriyet Kupası yarışmaları, sokak disiplini kategorisinde son gün yapılan final yarışmalarının ardından sona erdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait Türkiye'nin ilk Skatepark Kaykay Pisti'nde 5’i kadın olmak üzere 16 sporcunun katılımı ile düzenlenen yarışmaların finalinde ise Türkiye’nin en iyi kaykaycıları sergiledikleri muhteşem hareketlerle kaykay severlere unutamayacakları bir final etabı yaşattı.

Kaykay severlerinde yoğun ilgi gösterdiği yarışmalar sonunda erkeklerde Berke Dikişçioğlu birinci, İbrahim Yılmaz ikinci, Recep Canal üçüncü olurken kızlarda Melis Sakaoğlu birinci, Safa Merve Nalçacı ikinci, Aysel Özgür üçüncü oldu.

Müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Karadeniz, Kaykay Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Kulioğlu, Teknik Kurul Üyesi Baran Tansel ve milli takım antrenörü Hüseyin Yıldız tarafından verildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284