banner339

Vali Kahraman Aktifspor Kulüplerine Nakdi Yardim Çeklerini Verdi

Amatör Spor Klüplerine nakdi yardim çeklerinin verildigi tören Stat Aile Çay Bahçesi’nde gerçeklestirildi. 15 Haziran 2011 Çarsamba günü saat 10.00’da gerçeklestirilen toplantiya Gençlik ve Spor Il Müdürü Ömer Ersöz, Il Özel Idare Genel Sekteri Salih Baldiz, Amatör Spor Kulüpler Baskanlari ve basin mensuplari katildi.

Vali Kahraman Aktifspor Kulüplerine Nakdi Yardim Çeklerini Verdi
“Gençlik ve Spor Il Müdürlügümüz Spor Kulüplerine bir nebze de olsun yardimci olabilmek amaciyla nakdi yardimda bulunmaktadir” diyen Gençlik ve Spor Il Müdürü Ömer Ersöz konusmasinda “Il Müdürlügümüzün organizasyonundaki 3 bransta faaliyetlere katilan aktif her kulübümüze yaptigimiz bu yardimlar her yil artarak devam etmektedir. 2009 yilinda 23.500,00 TL, 2010 Yilinda 68.500,00 TL, bu yilda 21 kulübümüze yapilan toplam 79.000,00 TL olan bu nakdi yardimlar kulüplerimize azda olsa rahatlatmaktadir. Ben bütün bu kulüplerimize çocuk ve gençlerimize spor kanalize ettiklerinden, Karaman sporuna katki sagladiklarindan dolayi tesekkür eder, çalismalarinda basarilar dilerim “ dedi.
Programda bir konusma yapan Vali Süleyman Kahraman konusmasinda “Öncelikle bu özel ani paylasmaktan mutlu oldugumu belirtmek istiyorum. Karaman Amatör Spor kulüplerinin gelismesine katkida bulunan Gençlik Spor Il Müdürlügüne, Il Özel Idaresine, Amatör spor kulüpleri baskanlarina, sporcularimiza, emegi geçen herkese tesekkür ediyorum. Spor saglikli yasam için ve gençlerimizin kötü aliskanliklardan uzak durmalari açisindan çok önemli. Sporun hem saglikli yasam adina hem de birlik ve beraberligi saglamasi adina, sporun gelistirilmesi ve basarilarin devami için bu nakdi çeklerde tesvik edici olacaktir. Biz her zaman sporu ve sporcuyu destekliyoruz ve desteklemeye devam edecegiz. Tekrar tesekkür ediyor ve basarilarinizin devamini diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Amatör Spor kulüpleri adina Taekwondo il temsilcisi Ali Can ise yaptigi konusmasinda “Velilerimiz, sporcularimiz ve tüm kulüplerimiz adina tesekkür ediyor, bundan sonra da desteklerinizle daha da iyi yerlere gelecegimize inaniyorum” dedi.
Konusmalarin ardindan Vali Süleyman Kahraman, Amatör Spor Kulüpleri Baskanlarina en azi 3.000,00 TL olmak üzere tek tek çeklerini verdi.
Toplantinin toplu fotograf çekimi ile son buldu. Nakdi yardimda bulunulan spor kulüpleri su sekilde;
1.Karaman Nefise Sultan Kiz Meslek ve Anadolu Kiz Meslek Lisesi Spor Kulübü
2.Ticaret Meslek Lisesi ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Spor Kulübü
3.Karaman Istiklal Ilkögretim Okulu Spor Kulübü
4.Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü
5.Bifa Lisesi Spor Kulübü
6.Imam Hatip Lisesi Spor Kulübü
7.Anafartalar Ilkögretim Okulu Spor Kulübü
8.Bilgisayara Lisesi Spor Kulübü
9.Mümine Hatun Ilkögretim Okulu Spor Kulübü
10.Mehmet Akif Ersoy Lisesi Spor Kulübü
11.Yem Sanayi Ilkögretim Okulu Spor Kulübü
12.85.Yil Milli Egemenlik Ilkögretim Okulu Gençlik ve Spor Kulübü
13.Yunus Emre Ilkögretim Okulu Spor Kulübü
14.Isitme Engelliler Spor Kulübü
15.Gençlik ve Spor Kulübü
16.Esnaf Barisspor Kulübü
17.Performans Spor Kulübü
18.Dogu Kisla Gençlik, Spor ve Izcilik Kulübü
19.Atak Gençlik, Spor ve Izcilik Kulübü
20.K–70 Gençlik ve Spor Kulübü
21.Karaman Gençlerbirligi
 
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285