Voleybol Kulüpler Altyapı Grup Müsabakaları Sona Erdi

Karaman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Kulüplerarası Altyapı Türkiye Şampiyonaları Genç Kızlar Voleybol Grup müsabakaları Kazım Karabekir Spor Salonu’nda oynanan final karşılaşmalarının ardından sona erdi.

Voleybol Kulüpler Altyapı Grup Müsabakaları Sona Erdi
Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen ve Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 05-08 Mayıs 2016 tarihleri arasında Kazım Karabekir Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Kulüplerarası Altyapı Türkiye Şampiyonaları Genç Kızlar Grup müsabakaları 5 ilden yaklaşık 60 sporcunun final mücadelesine sahne oldu.
Kazım Karabekir Spor Salonu’nda üç boyunca devam eden müsabakalarda Adana, Konya, Karaman, Mersin ve Niğde illeri arasında oynanan müsabakaları çok sayıda sporsever tribünden yakından takip etti. Seyir zevki yüksek geçen müsabakalar sonunda rakiplerini yenme başarısı gösteren Mersin ekibi bir üst tura yükselme başarısı gösterdi.
Müsabakalar sonunda oluşan genel sıralamada Mersin birinci olurken, Konya ikinci, Adana üçüncü, Karaman dördüncü ve Niğde beşinci olan takımlar oldu. 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285