Yavuz Şalkacı’dan Bronz Madalya

İlimizin başarılı atletlerinden Yavuz Şalkacı, İstanbul’da düzenlenen Komple Atlet Salon Ligi 1.Kademe yarışmalarında bronz madalya kazanarak Türkiye 3.’sü oldu.

Yavuz Şalkacı’dan Bronz Madalya

Türkiye Atletizm Federasyonu 2019 yılı faaliyet programında yer alan ve İstanbul Ataköy Atletizm Salonu’nda düzenlenen Komple Atlet Salon Ligi 1.Kademe Yarışmalarında ilimiz adına yarışan Yavuz Şalkacı, 60 metre büyük erkeklerde 7.39 derecesi ve 749 puanla Türkiye 3.'sü oldu.
Başarılı sporcuyu Komple Atlet Salon 2019 sezonunun ilk yarışında elde ettiği başarıdan dolayı tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, “Komple Atlet Salon Ligi
1.Kademe Yarışmalarında ilimiz adına yarışan ve bronz madalya kazanarak Türkiye 3.’sü olan ilimiz sporcusu Yavuz Şalkacı’yı canı gönülden kutluyorum. Alınan bu başarıların ilimizde atletizme gönül veren gençlerimiz için büyük bir motive kaynağı iyi bir referans olacağına inanıyorum. Kariyeri açısında önemli bir başarıya imza atan sporcumuzun, gelecek organizasyonlarda da büyük başarılara imza atacaklarına inancım tamdır. Bu önemli başarıdan dolayı başta sporcumuz ve antrenörü Cihan Güç başta olmak üzere, emeği geçen herkesi tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum”dedi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285