banner384

Ziraat Türkiye Kupasi 2. Tur Programi Açiklandi

Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupasi 2. Tur karsilasma programi açiklandi. 24, 25, 26 Eylül ve 1, 2, 3 Ekim tarihlerinde oynanacak maçlarda temsilcimiz Karaman Belediyespor, Ankara deplasmaninda MKE Ankaragücü ile 25 Eylül Çarsamba günü saat 15.00’de karsi karsiya gelecek.

Ziraat Türkiye Kupasi 2. Tur Programi Açiklandi

Türkiye Kupasi 2. tur maçlarinin programi söyle
24 Eylül Sali
14.00 Yeni Diyarbakirspor - Altay
14:00 1461 Trabzon - Beylerbeyispor
15:00 TKI Tavsanli Linyitspor - Dardanelspor
15:00 Orhangazispor - Akhisar Belediyespor
15:00 Hacettepe - Yeni Malatyaspor
15.00 Körfez Futbol Kulübü - Medical Park Antalyaspor
15.00 Kartalspor - Erzincan Refahiyespor
18.00 Gaziantepspor - Çorum Belediyespor
20.30 Kardemir D.Ç. Karabükspor - Kocaelispor
20.30 Göztepe - Altinordu
25 Eylül Çarsamba
13.00 Belediye Vanspor - Manisaspor
14.00 Kahramanmarasspor - Tosya Belediyespor
14.00 Diyarbakir Büyüksehir Belediyespor - Iskenderun D.Ç. Spor
14.00 Erzurum Büyüksehir Belediyespor - Adanaspor.
14.00 Sanliurfaspor - Giresunspor
15.00 Sariyer - Gençlerbirligi
15.00 Turgutluspor - Kirklarelispor
15.00 Tokatspor - Usak Sportif Gençlik
15.00 Menemen Belediyespor - Nazilli Belediyespor
15.00 Inegölspor - Nevsehirspor Gençlik
15.00 Bergama Belediyespor - Bugsasspor
15.00 Gaziosmanpasa - Alanyaspor
15.00 Derince Belediyespor - Konya Anadolu Selçuklu
15.00 Bayrampasa - Yesil Kirsehirspor
15.00 Kizilcahamamspor - Yesil Bursa
15.00 Keçiörengücü - Bandirmaspor
15.00 Istanbul Güngörenspor - Tarsus Idmanyurdu
15.00 Pendikspor - Bayburt Grup Ö.Idare
15.00 Osmaniyespor 2011 - Hatayspor
15.00 Tepecikspor - Silivrispor
15.00 Çankirispor - Elazig Belediyespor
15.00 MKE Ankaragücü - Karaman Belediyespor
18.00 Boluspor - Batman Petrolspor
18.00 Karsiyaka - Ofspor
18.00 Kayseri Erciyesspor - Edirnespor Gençlik
20.30 Sanica Boru Elazigspor - Ankara Demirspor
20.30 Eskisehirspor- Çiksalinspor
20.30 Fethiyespor - Kizilcabölükspor
26 Eylül Persembe
14.00 Trabzon Akçaabat - Gaziantep Büyüksehir Belediyespor
15.00 Arsinspor - Torku Konyaspor
18.00 Bucaspor - Eyüpspor
20.30 Kayserispor - Pazarspor
1 Ekim Sali
15.00 Istanbulspor - Çaykuru Rizespor
2 Ekim Çarsamba
13.00 Tatvan G.Birligispor - Bozüyükspor
13.00 Kahramanmaras Büyüksehir Belediyespor - Ankaraspor
14.00 1930 Bafraspor - Adana Demirspor
14.00 Nigde Belediyespor - Mersin Idmanyurdu
14.00 Bartinspor - Balikesirspor
15.00 Aydinspor 1923 - Samsunspor
15.00 Gölcükspor - Orduspor
15.00 Istanbul Büyüksehir Belediyespor - Gümüshanespor
18.00 Denizlispor - Manavgat Evrenseki
18.00 Sivasspor - Bucak BLD.Oguzhanspor
3 Ekim Persembe
15.00 Localtime F.Karagümrük – Kasimpasa
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285