Ziraat Türkiye Kupasında Karaman Belediyespor’un Rakibi Belli Oldu

Ziraat Türkiye Kupası`nda 2020-2021 sezonunda oynanacak olan maçlarda 1 ve 2. eleme turu eşleşmeleri belli oldu.

Ziraat Türkiye Kupasında Karaman Belediyespor’un Rakibi Belli Oldu

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1 ve 2. eleme turu eşleşmeleri belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, kura çekimi TFF Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Hamit Altıntop nezaretinde gerçekleştirildi.
Misli.com TFF 3. Lig'den 42 takımın katılacağı 1. Eleme Turu ile TFF 3. Lig'den diğer 25 ekip ve 1. Eleme Turu'nu geçen 21 takım olmak üzere toplam 46 ekibin yer alacağı 2. Eleme Turu kuralarının çekimine, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Profesyonel Kurul Genel Direktörü Tuncay Yanık ve Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın katıldı. 
Ziraat Türkiye Kupası'nda tek maç eleme usulüne göre oynanacak 1. eleme turu müsabakaları 13, 14 ve 15 Ekim'de, 2. eleme turu maçları da 20, 21 ve 22 Ekim'de yapılacak. 
Türkiye Kupası'nda 1 ve 2. tur eşleşmeleri şöyle:
  1. Tur eşleşmeleri 

  Şile Yıldızspor - Modafen
  Arnavutköy Belediyespor - Çengelköy
  Yalovaspor - Halide Edip Adıvarspor
  1877 Alemdağspor - Edirne Belediyesi Paş Edirnespor
  Tekirdağspor - Bayrampaşa
  Belediye Kütahyaspor - Bursa Yıldırımspor
  Bergama Belediyespor - Manisaspor
  Kırıkkale Büyük Anadoluspor - Gölcükspor
  Altındağspor - Çankaya FK
  Tokatspor - Erbaaspor
  Çarşambaspor - Yozgatspor 1959
  52 Orduspor - Arhavispor
  Fatsa Belediyespor - Yomraspor
  Mardin Fosfatspor - Siirt İl Özel İdaresi
  Elazığ Karakoçan FK - Batman Petrolspor
  Kozanspor - Kahta 02 Spor
  Malatya Yeşilyurt Belediyespor - Adıyaman 1954 Spor
  İçel İdmanyurdu - Ceyhanspor
  İskenderun FK - Payasspor
  Alanya Kestelspor - Karaman Belediyespor
  Isparta 32 Spor - Kemerspor 2003 
  2. Tur eşleşmeleri
  Çatalspor - Şile Yıldızspor / Modafen
 Büyükçekmece Tepecikspor - 1877 Alemdağspo r/ Edirne Belediyesi Paş Edirnespor
  Tekirdağspor / Bayrampaşa - Silivrispor
  Sultanbeyli Belediyespor - Yalovaspor / Halide Edip Adıvarspor
  Esenler Erokspor - Arnavutköy Belediyespor / Çengelköy
  Belediye Kütahyaspor /Bursa Yıldırımspor - Darıca Gençlerbirliği
  Karşıyaka - Bergama Belediyespor / Manisaspor
  Bucaspor 1928 - Somaspor
  Belediye Derincespor - Altındağspor / Çankaya FK
  Kırıkkale Büyük Anadoluspor / Gölcükspor - Düzcespor
  Tokatspor / Erbaaspor - Çarşambaspor / Yozgatspor 1959
  Ağrı 1970 Spor - 52 Orduspor / Arhavispor
  1954 Kelkit Belediyespor - Artvin Hopaspor
  Ofspor - Fatsa Belediyespor / Yomraspor
  Elazığ Karakoçan FK / Batman Petrolspor - Diyarbekirspor
  Cizrespor - Mardin Fosfatspor / Siirt İl Özel İdaresi
  Nevşehir Belediyespor - Kozanspor / Kahta 02 Spor
 68 Aksaray Belediyespor - Malatya Yeşilyurt Belediyespor / Adıyaman 1954 Spor
  Karbel Karaköprü Belediyespor - Osmaniyespor
  İçel İdmanyurdu / Ceyhanspor - İskenderun FK / Payasspor
  Muğlaspor - Kızılcabölükspor
  Fethiyespor - Nazilli Belediyespor
 Isparta 32 Spor / Kemerspor 2003 - Alanya Kestelspor / Karaman Belediyespor

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285