banner329

Mısır Üreticileri Uyarıldı

Karaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram ve Toprak Mahsulleri Ofisi(TMO) Şube Müdürü Mustafa Genç, "Mısır Hasadı" ile ilgili değerlendirme konusunda bir araya geldiler.

Mısır Üreticileri Uyarıldı

Karaman Ziraat Odası Başkanı Mehmet Bayram yaptığı açıklamada;"Toprak Mahsulleri Ofisi Karaman Şube Müdürümüz Mustafa Genç ile sabah bir araya gelerek hızla devam eden Mısır hasadı ile ilgili değerlendirme yaptık. Karaman şube müdürü Mustafa Genç'ten TMO'nun arz edilecek tüm mısırı almak için hazırlıklarını yaptığı bilgisini aldık.

Başkan Bayram, Toprak Mahsülleri Ofisinin üreticinin mahsülünü almak için gerekli hazırlıkları yaptığını, bugünden itibaren aşağıdaki listede bulunan Anlaşmalı Lisanslı Depolara ÇKS kaydı olan tüm üreticilerimizin ürünlerini satabileceklerini belirtti.

Üreticimizin mağdur edilmemesi için Ziraat Odamız tarafından yakından takip edilen Mısır hasadında üreticilerimiz önümüzdeki günlerde TMO'nun alım yapacağı Lisanslı Depoların listesindeki adresine bakarak en yakın ve en uygun olanına gidip ürünlerini satabileceklerdir."dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285