banner358

Tarımsal Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından ilimizde ulusal ve uluslararası kaynaklı yürütülen tarımsal projelerle ilgili değerlendirme toplantısı Vali Fahri Meral başkanlığında yapıldı.

Tarımsal Proje Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıya, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren Çakır, İl Tarım ve Orman Müdürü Abdullah Kaya, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Türkmen Hacıhaliloğlu ve ilgili kurumların şube müdürleri katıldı.
Değerlendirme toplantısında; İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün gerçekleştirmiş olduğu projeler ile 2020 yılında gerçekleştireceği proje hedefleri, faaliyetleri, Karaman’da uygulamaya konulan projelerin son durumları görüşülerek, kurumlar arası koordinasyonun sağlanması hususunda gerekli çalışmaların yapılması konuları ele alındı.
Toplantının devamında Vali Fahri Meral, yapılan iş ve işlemlerde vatandaş memnuniyetinin ön planda tutulması ve kırtasiyeciliğin önlenmesiyle birlikte vatandaşlardan gelen talep ve sorunların yerinde ve zamanında değerlendirilerek en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulması talimatını verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285