Yeni Tarım ve Orman Müdürü Göreve Başladı

Çorum İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta iken Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ilimiz Tarım ve Orman Müdürlüğüne ataması yapılan Yusuf Şahinbaş görevine başladı.

Yeni Tarım ve Orman Müdürü Göreve Başladı

Karaman İl Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya ve yeni İl Müdürü Yusuf Şahinbaş arasında yapılan görev devir tesliminde; İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya İl Müdürü Şahinbaş’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi. Görev teslim töreninde konuşan yeni il müdürü Yusuf Şahinbaş ise İl Müdür Yardımcısı Abdullah Kaya’ya bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Karaman tarımını ve çiftçisini daha ileri noktalara taşımak için hep birlikte özveri ile çalışacaklarını ifade etti. Karaman'ın Sesi Gazetesi olarak Tarım ve Orman İl Müdürü Yusuf Şahinbaş yeni görevinde başarılar dileriz.

Tarım ve Orman İl Müdürü Yusuf Şahinbaş Kimdir?

1968 Çorum-İskilip doğumlu olan İl Müdürü Şahinbaş; 1986 yılında Tarım ve Orman Bakanlığı Amasya-Taşova İlçe Tarım Müdürlüğünde göreve başlamıştır. Daha sonra Çorum Tarım İl Müdürlüğü ve Konya Tarım İl Müdürlüğünde görev yapan Şahinbaş, 1997-2014 tarihleri arasında Çorum Tarım İl Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak, 2014-2020 yılları arasında ise İl Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284