Kızına Doğum Günü Pastası Almaya Çıkan Kişi Gasp Edildi

Adana’da kızına doğum günü pastası almak için evinden çıkan adam 4 kişi tarafından önce darp sonra gasp edildi.

Kızına Doğum Günü Pastası Almaya Çıkan Kişi Gasp Edildi

Şahsın kafasına sebze kasası vurularak darp ettikten sonra 20 lira para, sigara ve cep telefonunu gasp eden 4 zanlı yakalandı. Zanlılardan ikizinin çift yumurta ikizi olduğu ortaya çıktı. 

Edinilen bilgiye göre olay Yüreğir İlçesine bağlı Dervişler Mahallesi Ege Bağatur Bulvarı üzerinde meydana geldi.  24 yaşındaki A.A. , kızına doğum günü pastası almak için evinden çıkıp bulvar üzerindeki bir pastaneye gitmek üzere yola çıktı. Bu sırada genç adamın yolu A.T. (18), E.Ç.(18) ve çift yumurta ikizleri M.Ö. ile S.Ö. (19) tarafından kesildi. Dört şahıs A.A.’ya ‘Cebinde ne varsa ver’ deyince genç adam şahıslara direndi.

 Bunun üzerine gaspçılar yoldaki sebze kasasını alıp A.A.’nın kafasına vurup ardından cep telefonunu, sigarasını, 20 lirasını ve çakmağını gasp ederek olay yerinden uzaklaştı. Çevrede devriye gezen polis ekipleri tarafından yakalanan dört şahıs ifadelerinde gasp yaptıklarını kabul edip, 20 liraya peynir alıp yediklerini, paketteki sigarayı da içtiklerini anlattı. 4 şüpheli ifadelerinin ardından çıkartıldıkları mahkemece tutuklandı.İHA

                                          

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285