Kar Küreme ve Temizleme Çalışmaları Sürüyor

Karaman Belediyesi ekipleri kar temizleme çalışmaları kapsamında, cadde ve sokakların yanı sıra vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı alanlarda kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.

Kar Küreme ve Temizleme Çalışmaları Sürüyor

Belediye ekipleri ülke genelinde etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle gece – gündüz demeden tüm yolların açık kalması için yoğun bir çalışma yürütüyor. Ana arterler başta olmak üzere hastane yolu, otobüs güzergahları, bulvar, cadde ve sokaklarda kapsamlı bir çalışma yürüten ekipler tüm yolların açık kalması için yoğun çaba sarf ediyor. Ekipler bugün (24 Ocak Pazartesi) sabah erken saatlerde gerçekleştirdiği çalışmalarda, vatandaşların yoğun olarak kullandığı bölgeler başta olmak üzere, resmi dairelerin girişlerinde biriken karları temizleyerek vatandaşların daha rahat ve güvenli bir şekilde işlemlerini yapabilmesi için yoğun mesai harcadı.

Ekipler, kar yağışının etkili olduğu saatlerden itibaren mesai mefhumu gözetmeksizin sahada kalarak vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için yoğun bir şekilde çalıştıklarını bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284