Karla Mücadelede Yürütülecek Çalışmalar Ele Alındı

Yurdun büyük bölümünü etkisi altına alan kar yağışı ilimizde de etkili olmaya devam ederken kamu kurum ve kuruluşlarından temsilcilerin de katıldığı geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleştirildi.

Karla Mücadelede Yürütülecek Çalışmalar Ele Alındı

Valilik Yunus Emre Toplantı Salonunda Vali Mehmet Alpaslan Işık başkanlığında ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda ilimizi etkisi altına alan yoğun kar yağışının il genelinde ve köylerimizde hayatı olumsuz etkilememesi ve yaşanabilecek olumsuzluklara karşı ilgili kurumlar tarafından alınacak tedbirler ve yürütülecek çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Kış ayının yoğun geçtiği ilimizde şehir merkezinde ve köylerde yaşayan vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için gereken tedbirlerin alınmasını isteyen Vali Işık, olumsuz hava şartların nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı kurumlar arasındaki iletişim ve koordinasyonun sağlıklı bir şekilde yürütülmesi noktasında gerekli hassasiyetin gösterilmesini istedi.

Toplantı, ilgili kurum müdürlerinin kendi alanlarıyla ilgili aldıkları tedbir ve yürüttükleri çalışmalara ilişkin verdikleri bilgilerin ardından görüş ve temennilerle sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284