banner358

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin Karaman merkez ve ilçelerinde huzur ve güven içinde tamamlanması için Valilik Toplantı Salonunda Vali Fahri Meral başkanlığında Seçim Güvenliği toplantısı yapıldı.

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

İl Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (İl GAMER) tarafından düzenlenen toplantıya; İl Seçim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Özbey, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Vali Yardımcısı İbrahim Hakkı Çınarsoy, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin ve ilgili daire müdürleri katıldı.
 
Toplantıda; 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Karaman genelinde alınan ve alınacak tedbirler yeniden gözden geçirildi. Vali Fahri Meral, seçimlerin ilimizde huzurlu ve sağlıklı bir ortamda tamamlanması, il genelinde oylarını kullanmaya gidecek olan vatandaşlarımızın oylarını güvenli bir şekilde kullanabilmeleri için gereken her türlü güvenlik tedbirlerin alındığını ifade ederek, seçim süresince tüm görevlilerin görevlerini titizlikle yapmalarını ve herhangi bir aksaklığa meydan vermemelerini istedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2019, 19:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285