DÖGEP Kapsamında DİKAB Öğretmenlerine Etkili İletişim Semineri Verildi

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından uygulamaya konulan ve din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerinin mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla bir seminer programı düzenlendi.

DÖGEP Kapsamında DİKAB Öğretmenlerine Etkili İletişim Semineri Verildi

Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Yaşar Çıraklı ilimizdeki din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerine etkili iletişim konusunda bir eğitim semineri verdi.
Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünce yayımlanan bildiriye göre Milli Eğitim’ de görev yapan öğretmenlere yönelik verilen seminerde etkili iletişim ve beden dili konularında bilgiler verildi.
15 Temmuz Şehit Muhammet Yalçın Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda geniş katılımla gerçekleşen seminerde Yaşar Çıraklı, ilimizdeki din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerine Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinde etkili iletişimbecelerini, etkili ve lider öğretmenlik, sınıf yöntemi, sınıf yönetimini etkileyen öğretmen davranışlarına yönelik yeni stratejiler ve örnek uygulamalarını anlatan bir sunum yaptı.
Seminer öğretmenlerin soru ve taleplerinin cevaplandırılması ile sona erdi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285