banner358

Karaman Birincileri Başarı Belgelerini Aldı

Milli Eğitim Bakanlığı Temel Eğitim Genel Müdürlüğü ile Tüm Akıl ve Zekâ Oyunları Federasyonu arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında 3. Türkiye Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası il finallerinde kategorilerinde birinci olan öğrenciler başarı belgelerini, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’dan aldılar.

Karaman Birincileri Başarı Belgelerini Aldı

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen törene İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, okul yöneticileri, öğrenciler ve veliler katıldı. 
Kategorilerinde il birincisi olan öğrencileri tebrik eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan düzenlenen bu tür yarışmaların öğrencilerin karşılaştıkları problem karşısında çözümler bulabilen bireyler olarak yetişmesi açısından önemli olduğunu vurguladı. 
İl Müdürü Çalışkan, “Sosyal, kültürel ve sportif yarışmalarla çocuklarımızın düşünen, üreten ve karşılaştıkları problem karşısında çözümler bulabilen bireyler olarak yetişmesi öncelikli hedeflerimizdendir. Bunun yanı sıra bireysel ve grup oyunları ile öğrencilerimizin yeteneklerinin gelişirken ayrıca kendilerini ifade edebilme fırsatı sunuluyor. Bu tür yarışmalar öğrenciler arasındaki iletişim ve dostluk duygularını geliştirirken zamanlarını daha verimli geçiriyorlar. Kategorilerinde birinci olarak başarıya ulaşan öğrencileri tebrik ediyor, bundan sonraki yaşamlarında da başarılarının devamını diliyorum” dedi. 
Program sonunda İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan tarafından öğrencilere başarı belgeleri verildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285