KURS SONA ERDİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Spor Bilimleri Fakültesi ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı (SKS) tarafından düzenlenen ‘Temel Hareket Eğitimi ve Eğitsel Oyunlar Kursu’ sona erdi.

KURS SONA ERDİ

10 Temmuz- 04 Eylül 2023 tarihleri arasından 6-9 yaş grubu çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini desteklemek amacıyla hayata geçirilen kurs sonunda kursa katılan çocuklara ve eğitim veren öğretim elemanlarına katılım ve teşekkür belgeleri takdim edildi.

Taha Akgül Spor Salonunda düzenlenen sertifika törenine Rektör V. Prof. Dr. Nevzat Aydın, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Münir Oktay, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sefa Lök, Spor Bilimleri Fakültesi öğretim elemanları, SKS Daire Başkanı Cahit Suci, kursa katılan çocuklar ve aileleri katıldı.

Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sefa Lök, “Temel Hareket Eğitimi ve Eğitsel Oyunlar Kursu bünyesinde 50’yi aşkın çocuğa mini parkurlar kurularak eğitim verdiklerini belirterek şunları söyledi: “Yaz tatili boyunca çocuklarımızın fiziksel aktivitelerini devam ettirmek amacıyla böyle bir kurs düzenledik. Çocuklarımız da kursumuzdan son derece memnun kaldılar ve eğlendiler. Bizler de onları neşeli gördükçe daha mutlu olduk. Bu tür etkinliklerde bizlere her zaman destek veren üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Gavgalı başta olmak üzere Rektör Yardımcılarımıza, SKS Daire Başkanlığına ve fakültemiz bünyesinde görev yapan tüm öğretim elemanlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Tören, minik kursiyerlere belgelerinin ve hediyelerinin takdim edilmesinin ardından sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284