Öğrencilerle Buluştu

Karaman Eğitime Destek Platformu paydaşı Cihannüma Derneği’nin Karaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile birlikte yürütmüş olduğu ‘Oku Projesi’ kapsamında ortaokul öğrencileri, Hışırtı Avcısı, Dağın Kalbi Güm Güm Eder ve L Çizen Adam isimli kitapların yazarı Prof. Dr. Abdullah Harmancı ile bir araya geldi.

Öğrencilerle Buluştu

Karaman İl Millî Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa, İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, İl Müftüsü Faruk Gürbüz, EDEP Platformu Başkanı Cahit Suci, İl Millî Eğitim Müdür Yardımıcısı Abdurrahman Kurt, sivil toplum kuruluş temsilcileri, öğretmen ve öğrencileri katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, programda bir selamlama konuşmasını yaptı. Okumanın bir ayrıcalık olduğunun altını çizen İl Müdürü Mehmet Çalışkan, nitelikli okumanın insan hayatına her zaman artı bir değer katacağını ifade etti. Çalışkan, “Bizi kırmayarak ilimize gelen ve öğrencilerimizle buluşan Abdullah Hocamıza teşekkür ediyorum.” dedi.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ın konuşmasının ardından söz alan Prof. Dr. Abdullah Harmancı, öğrencilerle sohbet etti. Abdullah Harmancı, ‘Oku Projesi’ kapsamında öğrenciler tarafından okunan Hışırtı Avcısı, Dağın Kalbi Güm Güm Eder ve L Çizen Adam isimli kitaplar hakkında merak edilen konulara ilişkin soruları yanıtladı.

Program, Prof. Dr. Abdullah Harmancı’nın kitaplarını imzalaması ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284