banner358

Okullar 'Okulum Temiz' Belgesini Almaya Devam Ediyor

Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı arasında imzalanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Protokolü" kapsamında hazırlanan kılavuz çerçevesinde, 'Okulum Temiz' belgesi almaya hak kazanan okullara belgeleri verildi.

Okullar 'Okulum Temiz' Belgesini Almaya Devam Ediyor

16 Mart tarihinde pandemi dolayısıyla ara verilen eğitimin yeni normalleşme sürecinde daha sağlıklı ve temiz şekilde açılması, öğrencilerin eğitim hizmetini sürdürebilmesi için, Milli Eğitim Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, arasında imzalanan "Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Protokolü" kapsamında hazırlanan kılavuzdaki şartları yerine getiren okullara İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan tarafından 'Okulum Temiz' belgesi verildi.
İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan belge almaya hak kazanan okul yönetici ve öğretmelerini tebrik etti. Emeklerinizin karşılığını aldınız diyen Çalışkan, her okulun bu belgeye sahip olabilmesi için çalışmalarını sürdürdüğünü ifade etti.
Program, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’ın okullara belgelerini vermesi ve günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285