BYEGM Konya İl Müdürlüğü’nden Şehitliğe Ziyaret

Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürlüğü, “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 102. Yıldönümü” münasebetiyle, Konya Garnizon Şehitliğini ziyaret etti.

BYEGM Konya İl Müdürlüğü’nden Şehitliğe Ziyaret

Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürü Abdurrahman Fidancı, şube müdürleri ve müdürlük çalışanları, “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 102. Yıldönümü” münasebetiyle, Konya Garnizon Şehitliğini ziyaret ederek, şehit mezarlarına karanfil bıraktı. Ziyarette, Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından dua edildi. Şehitlik şeref defterini imzalayan İl Müdürü Fidancı, “Şehitleri anma günü dolayısıyla, ilimizde bulunan şehitliği ziyaret ettik. Devletimiz ve milletimiz şehitlerimizin emanetine her zaman sahip çıkmıştır. Şehit ve gazilerimize her zaman vefa ve minnet borçluyuz. Bu vesileyle, vatanımız için canlarını veren tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz” dedi.

Çanakkale’de düzenlenen “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferinin 102. Yıldönümü Törenleri” kapsamında, programı izlemek isteyen basın mensuplarının akreditasyon ve ulaşım hizmetleri ise her yıl olduğu gibi bu yılda Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) koordinesinde yürütülecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner284

banner285